X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zespół Małe TGD w wielkanocnej trasie koncertowej

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 13:00
24 kwietnia w Gdańsku rozpoczeła się trasa koncertowa Małego TGD. Zespół zaśpiewa także w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.
Audio
  • 19.04.19. Zespół Małe TGD w "Muzycznych podróżach" PRD
Małe TGD - okładka płyty Góry do góry
Małe TGD - okładka płyty "Góry do góry"Foto: Materiały promocyjne

Sześć największych miast w Polsce odwiedzi zespół Małe TGD (Trzecia Godzina Dnia), aby zaprezentować swój najnowszy materiał muzyczny. Jest to jednocześnie trasa promująca wydanie drugiej płyty zespołu.

Koncert finalizujący trasę, który odbędzie się w warszawskim klubie Palladium, zostanie zarejestrowany i wydany w formie płyty. 

O przygotowaniach do trasy oraz o możliwościach kształcenia warsztatu wokalnego opowiedziała Monika Wydrzyńska, prowadząca zajęcia w ramach szkółki TGD. W "Muzycznych podróżach" rozmawiała z nią Daria Druzgała

"Myzyczne podróże" w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 10.00 do 11.00.

jo
Zobacz więcej na temat: muzyczne podróże
Zobacz także

Czytaj także

Chór Piccolo Coro dell’Antoniano

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 11:15
Piccolo Coro powstało na potrzeby 5. edycji festiwalu Zecchino d’Oro, by towarzyszyć występującym na nim młodym solistom. Początkowo była to grupka kilkorga dzieci, będących uczestnikami czterech poprzednich wydań (w latach 1959-1962). Od ich niewielkiej liczby wzięła się nazwa: Mały Chór. Zespół bardzo szybko się jednak rozrósł i ilość występujących w nim dzieci sięgała w pewnym momencie nawet liczby 80.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Siostry Wajs o najnowszej płycie dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 11:00
- Już w szkole odkrywałyśmy swoje muzyczne pasje i już wtedy powstawały pierwsze nasze zespoły. Pozwoliły nam one zrobić pierwsze kroki teatralne i muzyczne. To były nasze pierwsze artystyczne inspiracje  – powiedziały siostry Wajs, które gościły w "Muzycznych podróżach” Polskiego Radia Dzieciom.
rozwiń zwiń