X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Z wizytą u Kubusia Puchatka. Piosenki ze Stumilowego Lasu

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 14:56
Kubuś Puchatek, słynny bohater książki Alana Alexandra'a, za sześć lat będzie obchodzić swoje stulecie. Uczestnikami przygód Kubusia w Stumilowym Lesie są też inne zwierzęta, przyjaciele Krzysia, ulubieńcy wielu dzieci na całym świecie. Prosiaczek, Królik, Mama Kangurzyca ze swoim Maleństwem i oczywiście nieco marudny Kłapouchy.
Kubuś Puchatek z przyjaciółmi
Kubuś Puchatek z przyjaciółmiFoto: pixabay.com/csekeklari

Gdzie znaleźć Kubusia Puchatka w Warszawie, i właściwie dlaczego Puchatek jest Puchatkiem? Zapraszamy do wysłuchania ciekawostek muzycznych o Kubusiu Puchatku i piosenek, których bohaterami jest ta wesoła gromadka przyjaciół.


Posłuchaj
57:02 muzyczne podróże 26.08.mp3 Piosenki ze Stumilowego Lasu (Muzyczne podróże/Polskie Radio Dzieciom)_26.08.2020.

 

Prowadzenie: Izabela Żukowska
Data emisji: 26.08.2020
Godzina emisji: 10:00
Audycja "Muzyczne podróże" od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 11.00.

Polskie Radio Dzieciom jest całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.  

jo

Zobacz także

Czytaj także

Fińskie brzmienie cytry

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 16:21
Na północy, za Morzem Bałtyckim leżą państwa nordyckie czyli Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania i Islandia. Finlandia to kraj tundry, pokryty mchami i karłowatymi brzozami. W krajach tych gra się na cytrze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczna podróż do Hogwartu

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 17:08
Podobno szkoła czarodziejstwa Hogwart mieści się w zamku zbudowanym pod koniec wczesnego średniowiecza, w 993 roku, przez czarodzieja architekta oraz czterech najsłynniejszych czarodziejów wszech czasów. Jest tam Komnata Tajemnic, komnaty Kamienia Filozoficznego, a także liczne lochy. Poruszanie się po całym zamku wymaga nadzwyczajnych zdolności!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym jest folklor i kultura ludowa

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2020 15:14
Wybraliśmy się w podróż do świata folkloru i muzyki ludowej. Czym jest folklor, czym się charakteryzuje i czy muzyka ludowa funkcjonuje inaczej na różnych kontynentach?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki pełne szkolnych spraw

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 00:02
Sierpień minął, czas wrócić do szkoły i przedszkola! Dlatego w "Muzycznych podróżach" na antenie Polskiego Radia Dzieciom zaprosiliśmy naszych słuchaczy do wysłuchania piosenek, które opowiadają o szkole.
rozwiń zwiń