Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże". Tajemnice pracy muzyka sesyjnego

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2023 12:15
Muzyk sesyjny - profesjonalny muzyk wynajmowany do grania lub śpiewania, w przeciwieństwie do muzyków, którzy albo są stałymi członkami zespołów muzycznych, albo występują na własną rękę. Czym charakteryzuje się jego praca, i czy każdy może zostać muzykiem sesyjnym?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Posłuchaj

59:04 2023_03_30 10_00_10_RadioDzieciom_Muzyczne_podroze.mp3 Muzyczne podróże 30 marca godz. 10:00

Audycja: Muzyczne podróże

Prowadzi: Martyna Sojka

Data emisji: 30.03.2023

Godzina emisji: 10:00

Audycja "Muzyczne podróże" od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 11.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Muzyczne podróże". W drogę! Piosenki o podróży i podróżowaniu

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2023 12:15
Wyruszamy w muzyczną podróż z towarzyszeniem piosenek o podróżach i najróżniejszych sposobach przemieszczania się. Pociąg, samolot, samochód, a może po prostu piesza wędrówka? Posłuchajcie piosenek, które opowiadają o podróżach, tych małych, codziennych, ale i wielkich wyprawach w nieznany świat...
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Muzyczne podróże". Świętujemy urodziny Leszka Możdżera

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 12:15
Leszek Możdżer to światowej klasy pianista, jedna z największych gwiazd polskiej sceny jazzowej, artysta niestroniący od wyzwań i eksperymentów. To również jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów oraz producentów muzycznych. Urodził się 23 marca 1971 roku w Gdańsku.
rozwiń zwiń