X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wieczorne bajanie

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2015 16:00
Jak zadbać o to, aby nasze sny były miłe i kolorowe? Nie ma chyba lepszej recepty niż bajki, kołysanki i opowieści na dobranoc.
Wieczorne bajanie
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Jak zadbać o to, aby nasze sny były miłe i kolorowe? Nie ma chyba lepszej recepty niż bajki, kołysanki i opowieści na dobranoc :) W „Pogaduchach do Poduchy” usłyszycie dziś fragment bajki o kocie w butach w opracowaniu Hanny Warchałowskiej, poznacie ciekawostki dotyczące pewnego małego stworzenia grającego za kominem i jak co wieczór spotkacie Sowę Mądrą Głowę, która tym razem odpowie na pytanie co to jest susza? Zapraszamy punktualnie o 19.00.

Zobacz także