X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bajki, opowieści, kołysanki

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 16:00
W Pogaduchach do poduchy jak co wieczór spotkanie z Sową Mądrą Głową, opowieści o zwierzakach, najpiękniejsze kołysanki i bajki na dobranoc.
Bajki, opowieści, kołysanki
Foto: mateoutah / photo on flickr

Zastanawialiście się kiedyś na czym grają pasikoniki? Czy dźwięk, który wydają to ich głos? Na to pytanie z pewnością zna odpowiedź nasza Sowa Mądra Głowa, która przyleci na spotkanie z Wami tuż po 19:00. Wieczorne chwile umilą Wam również opowieści z życia zwierząt, najpiękniejsze kołysanki i bajki. W kąciku książkowym będzie można usłyszeć fragment książki „Kometa nad Doliną Muminków" Tove Jansson. Zapraszamy.

Zobacz także