X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Tuż przed zaśnięciem...

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 18:00
Mamo, musimy już iść spać? Jeszcze nie, bo teraz pora na „Pogaduchy do poduchy”!
Tuż przed zaśnięciem...
Foto: flickr.com

Któż nie lubi słuchać bajek, tym razem możecie stać się ich częścią. Z nami przyśnią się Wam najpiękniejsze, kolorowe sny! Czy próbowaliście kiedyś lodów o smaku chmurek, lizaków słodkich jak wiosenny wiatr, ciasteczek w kształcie prawdziwych gwiazd, albo czekolady płynnej jak droga mleczna? Wybierzcie się z nami w podróż do świata fantazji, gdzie wszystko jest możliwe, a marzenia się spełniają. Spotkacie tam niesamowitych przyjaciół i przeżyjecie wspaniałe przygody.

To wszystko może się zdarzyć, kiedy znajdziecie się już w swoich łóżkach, pod ciepłą kołdrą, w towarzystwie ulubionego misia i… włączycie Polskie Radio Dzieciom.

A może mieliście kiedyś problem z zaśnięciem? Nie pomagało liczenie baranów, szklanka mleka, a nawet ulubiona książka? Mamy coś dużo bardziej skutecznego: „Pogaduchy do poduchy” to dwie godziny relaksu po dniu pełnym wrażeń.

Delikatne kołysanie rozpoczynamy już o godzinie 19.00, więc bądźcie z nami, bo wkrótce odpłyniecie do Krainy Snu na miękkim, różowym obłoczku, otuleni najpiękniejszymi bajkami. Będziemy śpiewać kołysanki, opowiadać legendy i różne historie, które wcale nie muszą być bardzo nudne, aby zasnąć. Wszystko po to, abyście mieli kolorowe sny i mogli obudzić się następnego dnia wypoczęci i pełni nowych pomysłów.

Słuchajcie nas codziennie!

Zobacz także