X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Pokonaj cukrzycę!

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 16:00
Zbliża się Światowy Dzień Zdrowia, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem: Pokonaj cukrzycę!
Audio
  • 06.04.2016 Pokonaj cukrzycę! (Strefa Rodzica/Polskie Radio Dzieciom)
Pokonaj cukrzycę
Foto: EAST NEWS/PHANIE

Na cukrzycę cierpi blisko 350 mln osób na całym świecie. Jest to schorzenie przewlekłe, do którego dochodzi, gdy organizm nie wytwarza wystarczającej ilości insuliny lub nie jest w stanie skutecznie wykorzystywać własnej insuliny w procesie metabolizmu cukrów pochodzących z żywności. Częstość występowania cukrzycy stale rośnie, dlatego tak ważna jest wiedza o tym, jak zminimalizować ryzyko jej wystąpienia i jak z nią walczyć? O profilaktyce, metodach wykrywania i leczenia tej choroby, będziemy dziś rozmawiać w „Strefie Rodzica”. Zapraszamy tuż po 21.00: http://on.fb.me/1gqbsAO.

Pytania i komentarze można zgłaszać mailowo: dzieci@polskieradio.pl, telefonicznie: 22 645 20 55 oraz na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Zobacz także