X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Rodzinny WF "Lato z Radiem Festiwal 2019" w Stalowej Woli

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 11:01
Specjalna audycja "Rodzinnego WF-u" ze Strefy Fmilijnej Polskiego Radia Dzieciom podczas Lato z Radiem Festiwal w Stalowej Woli.
Audio
Strefa Familijna Polskiego Radia Dzieciom
Strefa Familijna Polskiego Radia DzieciomFoto: Polskie Radio

Rodzinny WF: 10 sierpnia godz. 10:00

-

Bawimy się zdrowo na sportowo „Rodzinny W-F” to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami. Zaprasza Zbigniew Kozłowski.


Zobacz także

Czytaj także

Wakacje na sportowo

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2019 10:00
Wakacje to wspaniały czas na sport. Przed wybraniem formy wypoczynku, pamiętajmy jednak, że najlepszy jest taki urlop, który oderwie nas od codziennych spraw, niezależnie gdzie i jak go spędzimy. Warto również dopasować miejsce do dyscypliny sportu, która chce się uprawiać. Dziś poznacie kilka takich propozycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zachować bezpieczeństwo w górach

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 10:00
Góry bywają jednak nie tylko piękne, ale i niebezpieczne. Jakich zasad przestrzegać podczas uprawiania turystyki górskiej opowiadał w Polskim Radiu Dzieciom ratownik Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Adam Marasek.
rozwiń zwiń