Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Trening pływacki

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2023 11:35
Jakie są zalety pływackich, jaki styl wybrać na początek sportowej przygody, ile czasu przeznaczyć na treningi i gdzie szukać trenerów - odpowiedź w dzisiejszej audycji!
Pływanie
PływanieFoto: Pixabay / domena publiczna

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Tymoteusz Jóźwiak, sześciokrotny mistrz Polski juniorów w pływaniu. Wszechstronny, wygrywa we wszystkich stylach.

Posłuchaj
59:32 [DAB]Dzieciom (PCM) 18 marzec 2023 10_00_02_WF.mp3 18.03.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 18.03.2023

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 

Bawimy się zdrowo na sportowo „Rodzinny W-F” to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami. Zaprasza Zbigniew Kozłowski.


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Skoki do wody

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2023 10:00
Dzisiaj gościmy na zajęciach ze skoków do wody dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Co już trzeba umieć, żeby trenować skoki do wody, co się ćwiczy na zajęciach by doskonalić zwinność, szybkość, równowagę, gibkość, siłę i koordynację?.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Skrzaty, Orliki i Trampkarze

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 11:35
Jesteś Skrzatem, Żak, Orlikiem, Młodzikiem czy, Trampkarzem? A może Juniorem Młodszym, Juniorem Starszym? To nie są nazwy grup przedszkolnych, tylko kategorii wiekowych, w tym przypadku w piłce nożnej. Każda dyscyplina sportowa, którą trenują dzieci, ma swoje kategorie i ich nazwy.
rozwiń zwiń