!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Gimnastyka z szarfami

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2021 11:31
Gimnastyka na szarfach to połączenie tańca, gimnastyki i akrobatyki. Technika ta daje możliwość wykonywania w powietrzu widowiskowych elementów akrobatycznych: szpagatów, arabesek czy splitów. Taniec na szarfach łączy w sobie piękno tanecznego ruchu z ewolucjami w powietrzu.
Gimnastyka na szarfach
Gimnastyka na szarfachFoto: shutterstock.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Dominika Krzymowska ze szkoły tańca w powietrzu Gimnastyka Powietrzna School

Posłuchaj

58:38 Dzieci_AAC 2021_12_04-10-00-12_WF.mp3 04.12.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 4.12.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także