X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Urodziny Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 12:00
Dzisiejsza audycja, jest audycją wyjątkową, ponieważ już jutro 11 marca swoje 91 urodziny obchodzi Warszawski Ogród Zoologiczny. W związku z tym niepowtarzalnym wydarzeniem spotykamy się z Panią Agatą Borucką, która opowie nam o wszystkich atrakcjach, które będą na was czekały jeżeli zechcecie odwiedzić zoo tego właśnie dnia.
Audio
Leniwiec w warszawskim ZOO
Leniwiec w warszawskim ZOOFoto: fb.com/pg/WarszawskieZOO

Wśród atrakcji warto zwrócić uwagę na to co niezwykle istotne, czyli na część edukacyjną, na której dowiecie się o misji ogrodów zoologicznych. A cele ogrodów są niezwykle istotne. Od zadań takich jak podtrzymywanie gatunków zwierząt którym grozi wyginiecie, po edukacje najmłodszych jak ważne jest dbanie o przyrodę bo to właśnie od najmłodszych zależy los tego świata i zwierząt w nim żyjących. Im wcześniej odwiedzicie warszawskie zoo to będziecie mieli okazje min. być świadkami karmienia fok czy nawet piranii w akwarium.

Zwierzyniec 10 marca godz. 12:00

-

Wszystko o zwierzętach W programie można poznać bliżej znane i nieznane zwierzęta świata.. nawet te z najbardziej odległych zakątków. Usłyszycie, co lubią, czego nie lubią. Co oznaczają ich zachowania, albo jak spędzają czas? Zaprasza Pascal Kaczorowski

Zobacz także