X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Symbolika wielkanocnych zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 11:00
W wielkanocnym Zwierzyńcu, wyruszyliśmy na niezwykłą wyprawę śladami Jezusa Chrystusa oraz zwierząt, które kroczyły razem z nim. Dziś sa symbolem zmartchwywstania.
Audio
  • Symbolika wielkanocnych zwierząt. Posłuchaj audycji "Zwierzyniec" w PRD.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

W tej niezwykłej wyprawie spotkaliśy wielkanocnego baranka, kurki, osiołka i wielkanocnego zajączka. Poznaliśmy symbolikę zwierząt w tradycji chrześcijańskiej. Na wyprawę zaprosił nas ks. Piotr Maćkowiak z Parafii św. Anny we Wrocławiu. Prawdziwy, wiecznie uśmiechnięty Duszpasterz.

Uwaga, uwaga!!! Jeżeli chcecie poznać odpowiedz na odwieczne pytanie co było pierwsze jajko czy kura, słuchajcie koniecznie załączonej audycji. 

"Zwierzyniec" w Polskim Radiu Dzieciom w każdą niedzielę od 12.00 do 13.00.

Zaprasza Paskal Kaczorowski

Zobacz więcej na temat: Zwierzyniec
Zobacz także

Czytaj także

Wiosna tuż, tuż

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 12:01
Wiosna sie zbliża, ale zima wciąż walczy by pozostać z nami jak najdłużej. Mimo tej walki widać wyraźnie pierwsze oznaki budzącej się do życia przyrody. Czy owady jeszcze śpią, czy ptaki, które zimowały w naszym kraju wracają z zimowych ferii? Wiele fascynujących pytań stawia przed nami dzika przyroda. Na szczęście Pani Julia Dobrzańska zna na nie wszystkie odpowiedź. Zapraszamy.
rozwiń zwiń