X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

„Gwiazdkopisanie” - świąteczny konkurs dla rodzin, szkół i przedszkoli

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 10:59
Każdy z nas nosi w sercu świąteczne wspomnienia: wspólne kolędowanie, zapach cynamonu, pomarańczy, wymarzony prezent pod choinką. Przepis na „Gwiazdkopisanie” jest prosty – wystarczy zebrać całą rodzinę, wskoczyć do wehikułu czasu, odnaleźć w czasoprzestrzeni najpiękniejsze gwiazdkowe wspomnienie, dodać szczyptę humoru i… przelać je na papier.
Gwiazdkopisanie  świąteczny konkurs w Polskim Radiu Dzieciom
"Gwiazdkopisanie" – świąteczny konkurs w Polskim Radiu DzieciomFoto: Polskie Radio Dzieciom

Praca konkursowa może być napisana w dowolnej formie: opowiadania, bajki, listu, kartki z pamiętnika lub wiersza, a kiedy z zakamarków pamięci „wyskakiwać” zaczną świąteczne opowiastki, będzie można przekonać się, jak wiele dowiemy się o sobie nawzajem o swoich uczuciach, marzeniach, przyzwyczajeniach.

Polskie Radio Dzieciom czeka na świąteczne opowiastki, które zostaną napisane w rodzinnym gronie. Nagrodzone będą najlepsze prace indywidualne, ale także te grupowe. W tym przypadku zadecyduje liczba nadesłanych prac z danej placówki oświatowej. Im więcej prac od osób z danej szkoły lub przedszkola – tym większe szanse na zdobycie wyjątkowej nagrody dla całej placówki.

Do wygrania są cenne nagrody, a wśród nich: radioodbiorniki DAB +, Nintendo i zestawy gier. Prace można nadsyłać do 20 grudnia.

Konkursowe opowieści oceni jury w składzie: Martyna Chuderska dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom, Justyna Bednarek autorka książek dla dzieci m.in. „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek” oraz Grzegorz Kasdepke pisarz dla dzieci i młodzieży, znany z książek o przygodach Detektywa Pozytywki.

Szczegóły i regulamin „Gwiazdkopisania” znajdują się na stronie Polskiego Radia Dzieciom pod adresem: polskieradiodzieciom.pl. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 23 grudnia na antenie Polskiego Radia Dzieciom, a także na stronie i na facebookowym profilu.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane w formie elektronicznej książki. Będą także odczytywane na antenie Polskiego Radia Dzieciom w okresie świątecznym.

Ach, jak przyjemnie jest, gdy jest Gwiazdka! Właściwie szkoda, że nie bywa ona trochę częściej.

Astrid Lindgren, Dzieci z Bullerbyn

Może więc nadszedł czas, by to zmienić?

***

Polskie Radio Dzieciom całodobowy program radiowy skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do rodziców. Audycje kierowane do dzieci rozwijają wyobraźnię i budują kreatywność. Pasmo wieczorne kierowane jest do osób dorosłych i stanowi kompendium wiedzy w zakresie wychowania, nauki i sztuki. Polskie Radio Dzieciom, jako jedyne medium na rynku, kierując się misją Polskiego Radia, nie emituje na swojej antenie żadnych reklam. Rodzice mogą zatem czuć się bezpiecznie wiedząc, że ich dzieci nie usłyszą żadnych przekazów podprogowych. 

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Wspierają charytatywne akcje oraz projekty, które niosą ze sobą wartość edukacyjną. Podejmują współpracę patronacką z wydawnictwami, teatrami, kinami. Patronatem medialnym obejmowane są również koncerty, wystawy i pokazy. Jednym z czołowych projektów Polskiego Radia Dzieciom jest współpraca z Placówkami Ambasadorskimi, przedszkolami i szkołami na terenie całego kraju.

Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w Internecie, w systemie DAB+ oraz przez aplikację. Więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych można znaleźć na stronie internetowej i na profilu na Facebooku: www.facebook.com/radiodzieciom.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także