X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Poszukiwanie dobrego jedzenia - konkurs "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 21:11
Nie od dziś wiadomo, że żywienie w okresie dzieciństwa w dużym stopniu wpływa również na stan zdrowia w dorosłym życiu. Jeżeli chcemy, aby nasze dziecko prawidłowo się rozwijało i cieszyło dobrym zdrowiem do późnej starości, powinniśmy nie tylko zadbać, o jakość jego diety w okresie rozwoju, ale także zaszczepić w nim dobre nawyki na całe życie.
Konkurs Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu
Konkurs "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu" Foto: mat. organizatora

Program "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu" jest ogólnopolskim programem edukacyjnym skierowanym do klas 1-3 szkół podstawowych. W roku 2017/2018 odbyła się jego pierwsza edycja. Udało nam się dotrzeć do ponad 150.000 uczniów.

Program koncentruje się przede wszystkim na edukacji w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia. Przygotowany został we współpracy z dietetykami, pedagogami i partnerami i doskonale wpisuje się w rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r., dotyczącego poprawy żywienia dzieci w placówkach oświatowych.

"Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu" "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"

Aktualne zgłoszenia można podejrzeć na stronie internetowej konkursu - zapraszamy do głosowania ;)

Niektóre prace, szczególnie wideo są naprawdę pomysłowe i świetne!

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym konkursu.

Zobacz więcej na temat: dzieci
Zobacz także

Czytaj także

"O czym one mówią" – posłuchaj, zgadnij i narysuj

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2019 06:00
Które zwierzę ma wielkie oczy? A co jest  małe i piszczy? Wyobraźnia małego człowieka nie zna granic, a dziecięcy opis rzeczywistości często zachwyca dorosłych. "O czym one mówią?" to nowa, dźwiękowa zabawa Polskiego Radia Dzieciom, która swoją premierę będzie miała 1 kwietnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkurs Dziecięcych Talentów. Znamy finalistów

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 15:00
Polskie Radio Dzieciom ogłasza wyniki I Konkursu Dziecięcych Talentów. Spośród 69 laureatów II etapu konkursu, wyłoniono 28 finalistów w kategorii: piosenka, piosenka zagraniczna i wiersz. Występy dzieci oceniała m.in. Natalia Kukulska.
rozwiń zwiń