X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej "Płytoteka"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 18:00
Akademia Teatru Muzycznego "Artysta" wraz z Polskim Radiem Dzieciom oraz Mazowieckim Instytutem Kultury, zaprasza wszystkie osoby śpiewające do wzięcia udziału już w II Ogólnopolskim Festiwal Piosenki Polskiej "Płytoteka".
Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej Płytoteka
Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej "Płytoteka"Foto: Agnieszka Rzeźniak

W tym roku jury (Daria Druzgała, Krzysztof Biernacki, Anna Salamon-Kalinowska) zaprasza do świata piosenek, świata muzyki w stylu retro.

Będzie nam bardzo miło usłyszeć wykonania młodych wokalistów w utworach takich jak: "Rudy Rydz", "Powrócisz tu", "Jesteśmy na wczasach" czy "Prześliczna Wiolonczelistka".

W repertuarze znajdą się także polskie piosenki patriotyczne bliskich naszemu sercu, Które tak znakomicie wybrzmiały i zadziwiły słuchaczy interpretacją w poprzedniej edycji festiwalu.

Pieśni takie jak: "Dziś idę walczyć mamo", "Już nie wróci twój chłopak dziewczyno" wciąż budzą muzyczne wzruszenia swoim znakomitym wykonaniem.

Zapraszamy już 18 maja do Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie, ul. Elektoralna 12.

-

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym wydarzenia.


Zobacz także

Czytaj także

Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej „Płytoteka”

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2018 10:00
Zakończył się Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy o Rzeczpospolitej Polskiej, jej dziedzictwa kulturowego w muzyce.
rozwiń zwiń