X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Spotkanie z Mikołajem w Polskim Radiu Dzieciom [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2021 08:00
Z okazji Mikołajek, Polskie Radio Dzieciom zaprosiło do zadawania pytań Mikołajowi. Można je było zgłaszać na adres: mikołajki@polskieradio.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 22 645 20 55. Wszystkie zostały przekazane Mikołajowi, a odpowiadał na nie podczas wyjątkowego spotkania. Zapraszamy do oglądania!
Spotkanie z Mikołajem w Polskim Radiu Dzieciom 6.12. godz. 19.00.
Spotkanie z Mikołajem w Polskim Radiu Dzieciom 6.12. godz. 19.00.Foto: PR

Pierwsze spotkanie ze św. Mikołajem odbyło się w niedzielę 5 grudnia w audycji "Zapraszamy do stołu" (godz. 15.00-16.00). Natomiast w Mikołajki - 6 grudnia, cały dzień jest dedykowany tej wyjątkowej postaci, która odwiedzi "Poranek w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 7.00-10.00). 

Posłuchaj
151:07 2021_12_06 07_00_38_RadioDzieciom_Poranek.mp3 Przygody mikołajkowe z Martyną i Smokiem Adasiem

Potem zachęciliśmy do słuchania rozważań Misia na temat Mikołaja w audycji "Leszek i Miś Michaś" (11.00-12.00). 

Posłuchaj
58:46 2021_12_06 11_00_01_RadioDzieciom_Mis_Michas.mp3 Leszek i Miś Michaś 6 grudnia godz. 11:00

Tego dnia "Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 15.00-17.00) poprowadził sam św. Mikołaj.

6 grudnia gościem "Strefy Rodzica" (godz. 21.00-23.00) była Dorota Lubas – terapeuta, pedagog, trener, która wyjaśniła, dlaczego nie należy straszyć dzieci św. Mikołajem oraz dlaczego łatwiej pogrozić magiczną postacią niż wspólnie dojść do źródła problemów i trudności. 

***

Przypominamy, że Polskie Radio Dzieciom to całodobowe  radio dla dzieci i dla rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!  

 

Zobacz także

Czytaj także

Zakończył się czas na wysyłanie prac konkursowych

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2021 09:00
Polskie Radio Dzieciom ogłosiło (8.11.), czwartą edycję rodzinnego konkursu literacko - plastycznego na najpiękniejsze świąteczne wspomnienia. Opowiadania, listy, kartki z pamiętnika, wiersze oraz komiksy ocenią popularni autorzy książek dla dzieci i młodzieży: Justyna Bednarek i Grzegorz Kasdepke, ceniony twórca literatury dla dzieci, rysownik i autor komiksów Tomasz Samojlik oraz dziennikarka PR Dzieciom Martyna Chuderska. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gwiazdkopisanie" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2021 12:55
W poniedziałek o północy minął czas przyjmowania zgłoszeń do świątecznego konkursu literacko – plastycznego "Gwiazdkopisanie". Zwycięskie prace będzie można usłyszeć już od 20 grudnia na antenie Polskiego Radia Dzieciom, a czytać je będą fantastyczni aktorzy – Katarzyna Łaska, Olga Bończyk, Adam Krylik oraz Leszek Filipowicz. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 
rozwiń zwiń