Polskie Radio Dzieciom

Relacja z programu "The Voice Kids" w "Gwiazdozbiorze" PRD

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 21:10
W miniony weekend miał miejsce finał 6. edycji programu muzycznego dla dzieci "The Voice Kids". Zwyciężyła 14-letnia Martyna Gąsak. Na relacje z wydarzenia zapraszamy do audycji Gwiazdozbiór. 
Marta Powałowska
Marta PowałowskaFoto: PR

W audycji usłyszeć można rozmowy ze zwyciężczynią, finalistami, prowadzącymi oraz uczestnikami i zwycięzcami poprzednich edycji show m. in. Laurą Bączkiewicz oraz Marcinem Maciejczakiem.


Posłuchaj
58:11 2023_05_07 15_00_02_RadioDzieciom_Gwiazdozbior.mp3 Gwiazdozbiór 7 maja godz. 15:00


Playlista:

- Saturday night's alright - z filmu animowanego "Gnomeo i Julia"
- To the moon - Laura Bączkiewicz
- Gasnę - Marcin Maciejczak
- Run To You - Marysia Stachera (piosenka Whitney Houston)
- Małe Szczęścia - Marcel Tułacz (piosenka Roberta Jansona)
- Never Enough - Martyna Gąsak (piosenka z musicalu "The Greatest Showman")
- Cokolwiek się zdarzy - z filmu animowanego "Rodzinka Robinsonów"
- Bloodline - Sara James

Audycja: Gwiazdozbiór
Prowadzi: Marta Powałowska
Data emisji: 7.05.2023
Godzina emisji: 15:00

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje kilkadziesiąt premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także
Czytaj także

Matylda Czarnota z kanału "Świat Matyldy". Rozmowa z młodą influencerką

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2023 15:00
Matylda Czarnota jest 13-letnią influencerką, bohaterką kanału familijnego "Świat Matyldy", który założyła i prowadzi wraz z rodzicami i siostrą. Na swoim kanale i w mediach społecznościowych pokazuje swoje życie, nastoletnie rozterki i wspaniałe podróże. Oprócz prowadzenia kanału na YouTube, który nasza bohaterka prowadzi od 6 roku życia, Matylda gra również w reklamach i teatrze. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"A ja nie chcę spać" i inne płyty Ani Brody w Gwiazdozbiorze PRD

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2023 17:44
W Gwiazdozbiorze na antenie Polskiego Radia Dzieciom wsłuchujemy się w twórczość Ani Brody, która jest wokalistką, cymbalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów.  Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką? Czym dla niej jest muzyka? Jakie są jej muzyczne plany?
rozwiń zwiń