Polskie Radio Dzieciom

"TUTU" - premiera spektaklu najnajowego

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2023 10:20
"TUTU" -   spektakl najnajowy (dla dzieci od 0,5 roku do 4 lat) wyczarowany z tiulu - do oglądania, dotykania, słuchania, doświadczania kolorów podstawowych i pochodnych - barw tkaniny i barw dźwięku. Patronat medialny nad spektaklem objęło Polskie Radio Dzieciom.
TUTU - premiera spektaklu najnajowego
"TUTU" - premiera spektaklu najnajowegoFoto: mat. pras.

Miękkie, szorstkie i gładkie... materiały i brzmienia. Jedna tkanina, dwie aktorki i tyle możliwości!

„TUTU” przenosi swoich odbiorców w zupełnie inny wymiar tytułowego „tu” zatrzymując czas i zapraszając do doświadczania „tu i teraz”.
Spektakl dla najnajmłodszych z zabawą sensoryczną i muzyką na żywo tworzony przez aktorki - pedagożki: Agatę Brzozowską i Annę Ługowską

Spektakl najnajowy "TUTU"
Pokaz przedpremierowy (0,5 - 4 lat) 
Galeria pod Okiem - Ośrodek Kultury Ochoty
ul. Grójecka 79

Spektakl odbywa się w ramach projektu "Mam na Oku teatr naj

Patronat medialny nad spektaklem objęło Polskie Radio Dzieciom.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: "Bajki opowiadane przez dzieci" oraz "Opowieści ludów świata", jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców.

Przypominamy także o trwającym obecnie konkursie plastycznym "Kolorowy piórnik" organizowanym przez Polskie Radio Dzieciom. Na prace czekamy do 24 września. Szczegóły i regulamin znajdują si na stronie https://kolorowypiornik.polskieradio.pl/ 

.
Zobacz także
Czytaj także

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki. Lublin 21-24 września

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2023 10:33
Książki to początek pasji, nie tylko przymus lekturowy i obowiązek szkolny! Z takim hasłem zbliża się do Lublina 5. edycja Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki. Patronem medialnym festiwalu jest Polskie Radio Dzieciom.
rozwiń zwiń