X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Amfibią przez Londyn

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2015 15:00
Wycieczka po Tamizie amfibią z 1944 roku, z dwulatkiem, w dodatku jesienią – kto nie podejmie wyzwania – nie dowie się, ile może stracić.
Audio
  • 04.10.2015 Amfibią przez Londyn (Dziecko w drodze/Polskie Radio Dzieciom)
Amfibią przez Londyn
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Magda, Sergiusz i ich dwuletni syn Chruczek powitali jesień w Londynie. W stolicy Wielkiej Brytanii zeszli do lochów twierdzy Wilhelma Zdobywcy, popłynęli po Tamizie amfibią z czasów II wojny światowej, obejrzeli miasto z najsłynniejszego Diabelskiego Młyna London Eye i przejechali się kolejką górską po London Town. Do tego bawili się… starymi, rzymskimi monetami w British Museum. A przede wszystkim sprawdzili, czy drugie w świecie największe skupisko Polonii (po Chicago), jest przyjazne rodzinom z dziećmi. O niezwykłościach Londynu w niedzielnej audycji opowiedzą Magda i Sergiusz Pinkwartowie.

Magda i Sergiusz Pinkwartowie – dziennikarze, publicyści i podróżnicy zapraszają naszych słuchaczy do coniedzielnej audycji „Dziecko w drodze”. Ich ciekawe i nierzadko zabawne opowieści o podróżach, odbywanych wraz z synkiem Wilhelmem (nazywanym pieszczotliwie Chruczkiem) przekonają Państwa, że rodzinne wyprawy mają mnóstwo uroku, i że dziecko nie musi przeszkadzać w eksploracji ciekawych miejsc i regionów, również zagranicznych. Zapraszamy  Państwa do dzielenia się z nami swoimi podróżniczymi wrażeniami i udziału w audycjach „Dziecko w drodze”. Państwa opinie i doświadczenia będą dla nas i prowadzących program cenną wskazówką i inspiracją do kolejnych podróżniczych przedsięwzięć. Tel. 22/645 20 55, dzieci@polskieradio.pl.

Zobacz także