Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa do Tajlandii

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 21:11
Kraj popularnych wakacyjnych wyjazdów. Od lat nieustannie przyciąga tłumy turystów z całego świata, spragnionych słońca ale także egotycznej kuchni i niezwykłej gościnności mieszkańców. 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Spotkanie z Aleksandrą i Piotrem Juczcicami, blogerami podróżnikami, autorami bloga "Z Archiwum Podróżnika" o tym jak zaplanować wyprawę do Tajlandii.


Posłuchaj
60:08 [DAB]Dzieciom (PCM) 18 lipiec 2020 21_01_50_DWD_.mp3 18.07.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Dziecko w drodze)

 


Audycję przygotowali Magda i Sergiusz Pinkwart.

Data emisji: 18.07.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

Zobacz więcej na temat: dziecko dzieci podróże
Zobacz także
Czytaj także

Jak się spakować na wakacje z dziećmi?

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2020 10:11
W jaki sposób pakować się na wakacje z dziećmi, co wziąć, co jest konieczne a co nie? Jak zadowolić wszystkich kiedy jednak liczba bagaży jest ograniczona?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyprawa na Islandię

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2020 10:11
Rozmawiamy o podróżowaniu z dziećmi w czasach koronawirusa. Jakie są procedury, i jak wygląda to praktycznie. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

O jedzeniu w podroży

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 21:11
Omawiamy różne kraje pod względem tego co mogą tam ciekawego zjeść dzieciaki i podpowiadamy jak należy przygotować się do wyjazdu, żeby na miejscu nie okazało się, że dziecko z miejscowego jedzenia spróbuje tylko frytki..
rozwiń zwiń