X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

W świecie teatru

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 13:00
Dokładnie 24 lutego 1833 roku zainaugurował działalność Teatr Wielki w Warszawie. Z okazji rocznicy powstania reprezentacyjnej polskiej sceny operowo-baletowej, w dzisiejszym Podwieczorku porozmawiamy o historii teatru.
Audio
  • 24.02.2016 Teatr (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)
W świecie teatru
Foto: wikipedia.org

Kiedy powstał teatr na świecie i jak się rozwijał? Gdzie znajdują się najbardziej znane teatry? Jakie osoby są nierozerwalnie kojarzone ze sztuką widowiskową? Jakiego rodzaju zawody można spotkać w teatrze? Dlaczego teatr nazywany jest rozrywką wyższej kultury? I czy są specjalne teatry dla dzieci? Czy zwierzęta też mogą występować na scenie? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy razem z Filipem i Leopoldem oraz naszym gościem z Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Słuchajcie nas już od 16.00 http://on.fb.me/1gqbsAO.

Zobacz także