X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Kamishibai - japoński teatr bajki

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 21:31
Kamishibai oznacza dosłownie teatr obrazkowy lub teatr ilustracji. Jest to technika opowiadania, wywodząca się z Japonii, która wykorzystuje książki w formie kart oraz drewnianą lub kartonową skrzynkę – na wzór parawanu z teatrzyków marionetkowych – w której przedstawiane są kolejne fragmenty historii, bajki, opowiadania. 
Audio
Mały Teatr Ilustracji
Mały Teatr IlustracjiFoto: fb.com/malyteatrilustracji / Karolina Jabłońska

Zdobywające coraz większą popularność w wielu krajach Europy Zachodniej Kamishibai to doskonałe narzędzie do twórczej zabawy z dzieckiem.

Gość: Anna Trzpil-Zagórska, Mały Teatr Ilustracji.

Data emisji: 01.03.2019

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.


Zobacz także

Czytaj także

Chiński Nowy Rok

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 19:31
Chiński Nowy Rok zaczął się 5 lutego. Dlaczego tak bardzo różni się od naszego nowego roku i dlaczego jest to najważniejsze święto w Chinach? Będzie to rok świni, co to oznacza i jakie są chińskie znaki zodiaku? Te i wiele innych tajemnic rozwiązywali królik, lew i ich gość – Katarzyna Południak, astrolog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 19:31
Niedźwiedzie polarne to bez wątpienia jedne z najbardziej sympatycznych zwierząt na świecie. Są wdzięcznymi bohaterami reklam, filmów i kreskówek. Dzieci chętnie odwiedzają je w ogrodach zoologicznych. Najsłynniejszy na świecie niedźwiedź polarny – Knut, który zawładnął sercami turystów z całego świata, po swojej śmierci doczekał się nawet rzeźby w berlińskim zoo. Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego.
rozwiń zwiń