X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bajkowi książęta

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2018 21:00
Każda dziewczynka marzy by spotkać księcia z bajki i żyć z nim długo i szczęśliwie. Dziś zastanowimy się, który mógłby być najlepszym kandydatem.
Audio
Wzorowany na rysunkach Antoinea de Saint-Exupryego wizerunek Małego Księcia na materiałowej torbie w sklepie
Wzorowany na rysunkach Antoine'a de Saint-Exupéry'ego wizerunek Małego Księcia na materiałowej torbie w sklepieFoto: MarieM1FLERéunion/wikimedia/CC BY SA 4.0

Syrenka Ariel i książę Filip, książę Adam i Bella, Alladyn i Jasmina, John Smith i Pocahontas, a może Mały Książę z bajki Antoine'a de Saint-Exupéry'ego – Pamiętacie te niezwykłe postacie? Co Wam się w nich najbardziej podobało, który książę był najbardziej bajkowy i odważny? A może znacie innych bohaterów, którzy nosili szlacheckie tytuły? Dziś Michaś i Leszek opowiedzą Wam o swoich ulubionych książętach i zastanowią się, co było w nich takiego niezwykłego.


Zapraszamy na audycję "Leszek i Miś Michaś" w godzinach 12:00 - 13:00, w poniedziałek 5 lutego.

 

Zobacz także