X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Adaś na stadionie Bayernu

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 21:00
Chociaż nasz stadion narodowy jest bardzo ładny, to ten w Monachium jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej imponujących na świecie, a skoro tak to Adaś z pewnością musi go zobaczyć.
Audio
  • Wyprawy smoka z człowiekiem 23 lutego godz. 12:00
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Mohosin.a94/Wikimedia/ CC BY-SA 4.0

W dzisiejszym programie nasz smok Adaś postanowi zwiedzić kraj naszych zachodnich sąsiadów i wybierze się do Niemiec. Tam zwiedzi najpiękniejsze rejony Bawarii. Jako wielki fan piłki nożnej podczas podróży z pewnością będzie chciał też zobaczyć stadion Bayernu w Monachium. Wybierzcie się tam razem z nami.


Zapraszamy na "Bliskie i dalekie wyprawy smoka z człowiekiem” w każdy piątek, w godzinach 12:00 - 13:00, a szczególnie w piątek, 23 lutego.

Audycję prowadzi: Wojciech Słupiński.

Zobacz także