X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak wygląda klasztor i kto w nim mieszka

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2018 13:30
Czy byliście kiedyś w klasztorze? Pewnie dla wielu z nas słowo klasztor brzmi trochę groźnie i niedostępnie. Kojarzy się z kratami, kłódkami i skrzypiącymi podłogami...
Audio
  • Posłuchaj rozmów z siostrami urszulankami o klasztorze. (Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony/Polskie Radio Dzieciom).
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock

Tymczasem klasztor to nie upiorne zamczysko, ale dom w którym mieszkają siostry zakonne lub zakonnicy. Jesteście ciekawi jak wygląda to miejsce? 

Ten klasztor, który dziś otworzy przed nami swoje wielkie metalowe drzwi znajduje się przy ul. Wiślanej, a mieszkają tam uśmiechnięte i urocze siostry urszulanki, które pomimo szarych habitów, nieustannie pokazują że służyć Panu Jezusowi można z radością w sercu i na twarzy.

To wydanie audycji prowadziła Marta Kawalec

"Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony” w każdą niedzielę o 10.00.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Koncert urodzinowy Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 08:00
Muzyka, śpiew dzieci i specjalny tort urodzinowy, a także dźwięki zagrane na liściu i trawie, to tylko niektóre z atrakcji, które Polskie Radio Dzieciom przygotowało z okazji swoich trzecich urodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O gołębim sercu i sercu na dłoni rozmowy z dziećmi

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2018 12:00
Jak to jest, że serce można mieć na dłoni, można je mieć złamane, może ono być gołębie, albo z kamienia? Można też z niego zdjąć kamień. A nawet chwycić kogoś za serce.
rozwiń zwiń