X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wiosna, czas przebudzenia

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 13:31
Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia, kiedy wszystko budzi się z zimowego snu, wszystko zaczyna rozkwitać i mienić się tysiącami barw. Wiosna to również czas, prac ogrodowych. Wiosna to w końcu czas obserwacji niezwykłej tajemnicy.. Tajemnicy życia
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

W dzisiejszym Bajkowym Ogrodzie, porozmawiamy o wiośnie, o budzącej się florze. O kwietnych łąkach, o chwastach, które wracają do łask.. Porozmawiamy o tym jak poznawać roślinne tajemnice, jak rozpocząć swoją roślinna podróż. A to wszystko na zielonym dachu, przy szumie wodospadu we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym. Naszym przewodnikiem po roślinnej krainie, będzie Jacek Jerzmański, opiekun tutejszych zielonych mieszkańców. Zapraszamy.

Audycję prowadził Paskal Kaczorowski.

.

Data emisji: 30.03.2019

”Bajkowy ogród” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godzinie 12.00.


Zobacz także

Czytaj także

Warsztaty "Przyrodnicze Abecadło" w Wilanowie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 13:31
W dzisiejszym Bajkowym Ogrodzie z Martą Poławską porozmawiamy o zajęciach dla dzieci pt. "Przyrodnicze Abecadło", oraz o wielu ciekawych przyrodniczych słówkach dzięki którym najmłodsi będą mogli poznawać fascynujący świat przyrody. A to wszystko na łonie natury w ogrodach wilanowskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsze oznaki wiosny

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 13:31
Wiosna to czas budzenia się przyrody z zimowego snu. Jakie zaczynają się pojawiać wówczas rośliny i co jeszcze ciekawego można zaobserwować w tym czasie na przykład podczas spaceru?
rozwiń zwiń