X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zima na którą czekają dzieci. Czy zima mroźna jest groźna?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020 19:45
Z ogromna tęsknotą czekają przedszkolaki na prawdziwie śnieżną zimę. Pamiętają co prawda śnieg sprzed roku, ale jak sami mówią, to im nie wystarcza. W co najchętniej pobawiłyby się kilkulatkowie gdyby spadł oczekiwany śnieg?
Audio
  • Na jaka zimę czekają dzieci i w co najchętniej się pobawią gdy już spadnie śnieg? (Bajkowy ogród/Polskie Radio dzieciom)_11.01.2020.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

O to Pascal Kaczorowski zapytał Milę (5 lat) i Jagienkę (4,5 roku). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z o tym hak powinna wyglądać idealna zima marzeń, o tym jakie wyprawy zimowe najlepiej wspominają i za co lubią zimę najbardziej.

Audycja: Bajkowy ogród 
Prowadzi:  Pascal Kaczorowki
Gość: Mila i Jagienka
Data emisji: 11.01.2019
Audycja "bajkowy ogród" w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

jo

Zobacz więcej na temat: edukacja przyrodnicza
Zobacz także

Czytaj także

Czas zaklęty w Ziemi

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 16:15
Czasem myślimy,że wspaniałe przygody spotkają nas gdzieś daleko, najlepiej na końcu świata. Ale czy wiemy, co się kryje pod naszymi stopami? Jakie skarby skrywa w sobie ziemia?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakie gatunki ptaków korzystają zimą z ogrodowej ptasiej stołówki

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 09:00
Ogród botaniczny to nie tylko rośliny. Mieszkają tu też zwierzęta. Czas przedzimowy jest dla nich ciężki - migrują, muszą zdobywać zimowe zapasy. Dzięki zmienności w przyrodzie, zmieniają się także zachowania zwierząt. Co możemy zaobserwować późną jesienią? 
rozwiń zwiń