Polskie Radio Dzieciom

W "Bajkowym ogrodzie" o wiązance wykonanej własnoręcznie

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2020 15:03
Początek listopada to, jak co roku, czas zadumy i wspominania tych najbliższych, którzy już dawno odeszli. Jeśli tylko to możliwe, poświęcamy swój czas i odwiedzamy cmentarze, a na grobach kładziemy wiązanki kwiatów.
W Bajkowym ogrodzie o wiązance wykonanej własnoręcznie
Foto: Glowimages.com

A co trzeba by zrobić, żeby większą uwagę poświęcić tej uroczystości?, jak godnie uczcić pamięć naszych bliskich? Nad tym właśnie ostatnio zastanawiał się autor audycji Pascal Kaczorowski. W audycji powiedział także o prostych sposobach na samodzielne wykonanie wiązanki. Jakich roślin użył do jej wykonania? Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

Posłuchaj
48:09 Dzieci_AAC 2020_10_31-12-00-07.mp3 W "Bajkowym ogrodzie" o wiązance wykonanej własnoręcznie/Polskie Radio Dzieciom

 

Audycja: Bajkowy ogród
Prowadzi:
 Pascal Kaczorowski
Data emisji: 31.10.2020
Audycja "Bajkowy ogród" na antenie Polskiego Radia Dzieciom, w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


jo


Zobacz więcej na temat: edukacja przyrodnicza DAB+
Zobacz także
Czytaj także

Ciekawostki na temat grzybów. Grzybobranie Lwa i Królika

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2022 08:00
Grzyby są jedną z najbardziej fascynujących i jednocześnie najmniej poznanych grup organizmów na Ziemi. Mają tak rozmaite kształty, formy, sposoby na życie i zastosowania jak to tylko możliwe. Ocenia się, że poznaliśmy dopiero od 2-16% gatunków grzybów. Jakie jeszcze tajemnice przed nami kryją?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jesienne zabawy na świeżym powietrzu

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 16:45
Na pewno wiecie jak wspaniale jest bawić się jesiennymi liśćmi, wędrować przez bukowe lasy pełne październikowych kolorów, albo zbierać grzyby… Bella, maskotka pięcioletniej Mili twierdzi, że jesień można wziąć pod rękę. Czy tak właśnie jest? 
rozwiń zwiń