X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jesienne zabawy na świeżym powietrzu

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 16:45
Na pewno wiecie jak wspaniale jest bawić się jesiennymi liśćmi, wędrować przez bukowe lasy pełne październikowych kolorów, albo zbierać grzyby… Bella, maskotka pięcioletniej Mili twierdzi, że jesień można wziąć pod rękę. Czy tak właśnie jest? 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: scottwebb/pixabay.com/cc

W "Bajkowym Ogrodzie" opowiedzieliśmy o pracach w ogrodzie, które przygotują powoli nasze rośliny od zimowego odpoczynku, ale także zachęciliśmy do tworzenia pięknych jesiennych bukietów z traw, liści, owoców różnych krzewów i drzew. Opowiedzieliśmy o jesiennych zabawach w ogrodzie albo parku. Jak można się bawić z jesienią? 
Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

Posłuchaj
59:31 Dzieci_AAC 2020_10_17-12-00-16.mp3 Jesienne zabawy na świeżym powietrzu (Bajkowy ogród/Polskie Radio Dzieciom)_17.10.2020.

 

Audycja: Bajkowy ogród
Prowadzi:
 Pascal Kaczorowski
Data emisji: 17.10.2020
Audycja "Bajkowy ogród" na antenie Polskiego Radia Dzieciom, w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


jo

Zobacz więcej na temat: edukacja przyrodnicza DAB+
Zobacz także

Czytaj także

Największe leśne śpiochy

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2020 08:00
Wiewiórki wiodą samotne życie mieszkając w dziuplach lub w gniazdach ptaków. Czasem same budują gniazda w koronach drzew, w rozwidleniu gałęzi. Są aktywne w dzień i nie zapadają w sen zimowy. Czy lubią długo pospać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezenty dla mamy prosto z ogródka i łąki

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2020 14:00
26 maja obchodzimy Dzień Mamy dlatego w audycji "Bajkowy ogród" Pascal Kaczorowski i jego córka, pięcioletnia Mila przygotowali prezent dla mamy Mili. Będzie to upominek wyszukany nieopodal domu. Jakie niespodzianki potrafią wzruszyć mamę? Z pewnością może to być bukiet pełen kwiatków zerwanych w ogródku. Tym razem Mila uzbiera także zioła z ogrodowego warzywniaka, których zapach przywołuje na myśl pyszności z domowej kuchni.
rozwiń zwiń