Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa 51. Dzikie wiadomości

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018 19:19
To był dziki program informacyjny. Warto być na bieżąco z ważnymi dla nas wydarzeniami. 16 listopada świętowaliśmy 70-te rodziny dzikiej szkoły podstawowej numer 2 w Wapnicy. W Polskim Radiu Dzieciom pojawił się mały ryś o imieniu Pędzelek. Nasi dzicy przyjaciele Wojtek, Piotr i Tata Janusz zakończyli swoją Dziką Odyseję i otrzymali Odznaki Dzikiego Odyseusza. Posłuchajcie!
Audio
Przygoda Wielka Rysia Pędzelka
Przygoda Wielka Rysia PędzelkaFoto: Lesław Kostulski

Data emisji: 01.12.2018

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.


Zobacz także
Czytaj także

Wyprawa 50. Dzikie badania

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 19:15
Pluskwiaki, płoszczyce i pierścienice! Ale dziko! Posłuchajcie co jeszcze odnaleźli nasi poszukiwacze dzikich skarbów z Dziecięcego Parku Narodowego Leśnej Strugi i jakie sprzęty znajdują się w laboratorium u pana Grzegorza - profesora z zakładu badania środowiska. Na koniec dowiecie się, czy meandrująca rzeczka jest czysta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyprawa 49. Dzikie życie w leśnej strudze

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 19:15
To było badawcze safari w Dziecięcym Parku Narodowym Leśnej Strugi. Wojtek, Piotr i Tata Janusz zaprosili pana Grzegorza - profesora z zakładu badania środowiska i przeprowadzili badania czystości meandrującej rzeczki. Nasi dzielni bohaterowie odnaleźli w terenie wiele wodnych żyjątek, a później udali się do laboratorium.
rozwiń zwiń