X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa 51. Dzikie wiadomości

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018 19:19
To był dziki program informacyjny. Warto być na bieżąco z ważnymi dla nas wydarzeniami. 16 listopada świętowaliśmy 70-te rodziny dzikiej szkoły podstawowej numer 2 w Wapnicy. W Polskim Radiu Dzieciom pojawił się mały ryś o imieniu Pędzelek. Nasi dzicy przyjaciele Wojtek, Piotr i Tata Janusz zakończyli swoją Dziką Odyseję i otrzymali Odznaki Dzikiego Odyseusza. Posłuchajcie!
Audio
Przygoda Wielka Rysia Pędzelka
Przygoda Wielka Rysia PędzelkaFoto: Lesław Kostulski

Data emisji: 01.12.2018

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.


Zobacz także

Czytaj także

Wyprawa 50. Dzikie badania

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 19:15
Pluskwiaki, płoszczyce i pierścienice! Ale dziko! Posłuchajcie co jeszcze odnaleźli nasi poszukiwacze dzikich skarbów z Dziecięcego Parku Narodowego Leśnej Strugi i jakie sprzęty znajdują się w laboratorium u pana Grzegorza - profesora z zakładu badania środowiska. Na koniec dowiecie się, czy meandrująca rzeczka jest czysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyprawa 49. Dzikie życie w leśnej strudze

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 19:15
To było badawcze safari w Dziecięcym Parku Narodowym Leśnej Strugi. Wojtek, Piotr i Tata Janusz zaprosili pana Grzegorza - profesora z zakładu badania środowiska i przeprowadzili badania czystości meandrującej rzeczki. Nasi dzielni bohaterowie odnaleźli w terenie wiele wodnych żyjątek, a później udali się do laboratorium.
rozwiń zwiń