X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa 70. Europejski Dzień Parków Narodowych

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 18:31
Rozpoczęliśmy odliczanie do wyjątkowego święta miłośników dzikiej przyrody. Wielkimi krokami zbliża się Europejski Dzień Parków Narodowych 2019. Na początek warto dowiedzieć się co łączy najstarsze parki narodowe w Europie z polskimi parkami narodowymi. Czas poznać dzikiego bohatera – lodowego olbrzyma, który dawno, dawno temu odwiedził naszą Polskę.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Krystian Tyrański

Data emisji: 27.04.2019

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.


Zobacz także

Czytaj także

Wyprawa 68. Szkolne safari

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 18:31
Uczestniczyliśmy w niezwykłej wyprawie do Centrum Przyrodniczego, które znajduje się na Uniwersytecie w Białymstoku. Na szkolne safari zabrały nas dzieci z klasy 3a z Niepublicznej Szkoły Podstawowej św. Cyryla i Metodego w Białymstoku. Nasza przewodniczka - Pani Anna, odkryła przed nami tajemnice rafy koralowej. Weszliśmy także do terrarium.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyprawa 69. Dzikie królestwo

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 18:31
Na szkolne safari zabrały nas dzieci z klasy 3a z Niepublicznej Szkoły Podstawowej św. Cyryla i Metodego w Białymstoku. W Centrum Przyrodniczym, które znajduje się na Uniwersytecie w Białymstoku zgłębialiśmy wiedzę o zwierzętach zamieszkujących północne rejony dzikiego królestwa.
rozwiń zwiń