Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa 46. Dzika baza w Wilczym Dole

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2018 19:15
Zapraszamy na safari do dzikiej bazy, którą przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 16 w Warszawie. Mapa parków narodowych, wystawa rysunków, kącik roślin, strefa dla pluszowych zwierzaków – to wszystko jest potrzebne by dobrze się czuć w bazie, w której dzieci realizują niecodzienną misję prezentowania polskich parków narodowych i mieszkających tam zwierząt. Komu dzieci chcą zaprezentować mieszkańców północnych rejonów dzikiego królestwa?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Krystian Tyrański

Data emisji: 27.10.2018

Audycję prowadził Krystian Tyrański

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.


Zobacz także
Czytaj także

Wyprawa 44. Na tropie lodowego olbrzyma

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2018 19:15
Poszukiwanie lodowych olbrzymów jest niezwykłą przygodą. Posłuchajcie w jaki sposób można zobaczyć lodowce z góry, jak można poruszać się po najstarszych parkach narodowych w Europie, jaki kolor ma woda spływająca z lodowców i czy przejście przez lodowaty potok to łatwe zadanie. Zapraszamy do dzikiej krainy stu lodowców i reniferów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyprawa 45. Spotkanie z lodowym olbrzymem

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 19:15
To było niezwykłe spotkanie z potomkiem pradawnego lądolodu, który rzeźbił dzikie krainy chronione w polskich parkach narodowych.Czy można zajrzeć do lodowej paszczy? Czy można chodzić po grzbiecie lodowego olbrzyma? Tak! To była niecodzienna przygoda odkrywania tajemnic początków naszych parków. Zapraszamy na lodowe safari!
rozwiń zwiń