Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa 68. Szkolne safari

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 18:31
Uczestniczyliśmy w niezwykłej wyprawie do Centrum Przyrodniczego, które znajduje się na Uniwersytecie w Białymstoku. Na szkolne safari zabrały nas dzieci z klasy 3a z Niepublicznej Szkoły Podstawowej św. Cyryla i Metodego w Białymstoku. Nasza przewodniczka - Pani Anna, odkryła przed nami tajemnice rafy koralowej. Weszliśmy także do terrarium.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Krystian Tyrański

Data emisji: 13.04.2019

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.


Zobacz także
Czytaj także

Wyprawa 66. W marcu jak w garncu

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2019 18:31
Uczestniczyliśmy w niezwykłej wyprawie do Centrum Przyrodniczego, które znajduje się na Uniwersytecie w Białymstoku. Na szkolne safari zabrały nas dzieci z klasy 3a z Niepublicznej Szkoły Podstawowej św. Cyryla i Metodego w Białymstoku. Naszą przewodniczką była Pani Anna, która w pierwszej części przygody zabrała nas na Antarktydę. W marcu jak w garncu – tak więc tym razem było o krainie lodu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyprawa 67. Dzika radość

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 18:31
Za nami specjalny - urodzinowy odcinek naszej dzikiej przygody! W rytmie afrykańskich bębnów świętowaliśmy czwarte urodziny Polskiego Radia Dzieciom oraz urodziny poszczególnych parków narodowych w Polsce. Graliśmy na bębnie i śpiewaliśmy przygodowe piosenki. Niezapomniana przygoda trwa!
rozwiń zwiń