X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jachtem do wodospadów Krka

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 23:59
Na trasie całorocznej wyprawy morskiej Kalinka Kapitanka, reporterka Polskiego Radia na morzu odwiedza wyjątkowe miejsca. Często do nich wraca dzięki czemu może je poznać jeszcze lepiej. Wiele z nich to dzieła natury. 
Audio
Wodospady Krka w Chorwacji
Wodospady Krka w ChorwacjiFoto: shutterstock

W dzisiejszej audycji usłyszycie o wodospadach Wkrka w Chorwacji. Jak wyglądają i co fascynującego w sobie kryją? O tym w załączonej audycji.

Data emisji 08.08.2018

Kapitanka Kalinka na morzu Polskim Radiu Dzieciom w każda środę wakacji o 16.45. w audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom.

jo

Zobacz więcej na temat: podróże
Zobacz także

Czytaj także

Świat pradawnych opowieści Libanu

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2019 07:00
Odwiedziliśmy kolejne państwo dawnego Lewantu, jeden z najmniejszych krajów Bliskiego Wschodu, Liban.  Położony nad wschodnim brzegiem Morza Śródziemnego graniczy jedynie z Syrią od wchodu i północy, a od południa z Izraelem i Autonomią Palestyńską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poszukiwanie skarbów i skrytek

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2018 23:59
Podczas wakacji nie ma to jak poczuć się prawdziwym poszukiwaczem przygód. Jesienią, zimą i wiosną Kapitanka Kalinka odwiedza nowe miejsca, porty i wyspy. Są to najczęściej tereny rzadko odwiedzane przez turystów. Co tam znajduje?
rozwiń zwiń