Polskie Radio Dzieciom

Tintilo gościem Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2020 18:00
W "Kulturalnej Strefie" w Polskim Radiu Dzieciom, w towarzystwie Natalii Świder i Anny Bajak porozmawiamy o jedynym w Polsce teatrze muzycznym dla dzieci i młodzieży, tworzonym przez dzieci i młodzież.  
Wigilijna Opowieść. Teatr Muzyczny Tintilo
"Wigilijna Opowieść". Teatr Muzyczny TintiloFoto: mat. prom.

Teatr Muzyczny Tintilo to nie tylko sztuka i rozwijanie talentów pod okiem profesjonalistów, to wspólnota zbudowana na tolerancji, przyjaźni i miłości. 

Posłuchaj
60:03 27.12. Kulturalna strefa.mp3 Tintilo gościem Polskiego Radia Dzieciom (Kulturalna strefa/Polskie Radio Dzieciom)_27.12.2020.

 

Audycja: "Kulturalna strefa" 
Data emisji: 27.12.2020.
Prowadzi: Martyna Chuderska
Godzina emisji: 21:00
Audycja w każdą niedzielę w godz. 21.00 - 22.00.

"Kulturalna strefa" Polskim Radiu Dzieciom to audycja dla dorosłych, poświęcona wydarzeniom kulturalnym i szeroko pojmowanej kulturze, wywiady z artystami, pisarzami, muzykami.

jo

Zobacz więcej na temat: DAB+ literatura dziecięca
Zobacz także
Czytaj także

Dzik jest dziki? Rozmowa z autorem książki "Dzik Dzikus"

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2020 13:50
Życie dzika Dzikusa płynęło spokojnie, szczęśliwie i w miarę cicho, w podwarszawskim Kabackim lesie… aż tu nagle ktoś kichnął! Od tego właśnie zaczyna się "Dzik Dzikus" to historia, oswajająca wizerunek tego leśnego zwierzaka, ze ślicznymi ilustracjami Marty Kurczewskiej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

O teatrze, który pobudza dziecięcą wyobraźnię

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 18:40
Wystarczy otworzyć tajemnicze pudełko, wyjąć z niego potrzebne rekwizyty, włączyć płytę z muzyką i zaprosić dziecko do zabawy - do turlania, chichrania i przytulania. I dzięki temu w domu - pomimo izolacji, będzie tak ciekawie jak w Teatrze Małego Widza.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Gwiazdkopisanie". Jurorzy konkursu o nagrodzonych pracach

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2020 10:00
"Świąteczne okruszki" Edyty Rozenfeld to opowieść o tym, że nawet świąteczne resztki z wigilijnego stołu potrafią sprawić radość. "Pierwszy Barszczyk" pióra rodziny państwa Mazurów, historia o wspominanej z nostalgią świątecznej i zabawnej wigilijnej  katastrofie. I historia o Wigilii Agnieszki Kędziory "Wilijo po ślonsku", to tylko niektóre z historii wyróżnionych w tegorocznym "Gwiazdkopisaniu". 
rozwiń zwiń