X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zagadki i ćwiczenia z myślenia

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2021 12:15
Jakie zagadki lubią rozwiązywać dzieci? - Ciągle te, które wymagają ćwiczenia motoryki ręki, pisania, prowadzenia dłoni po śladzie - to się nie zmienia - przekonywała Joanna Szulc, gość "Kulturalnej strefy" w Polskim Radiu Dzieciom. W rozmowie także o tym, jakie aktywności można znaleźć na łamach książek, czasopism i najróżniejszych periodyków. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy o jednym z magazynów dziecięcych w którym odnaleźć można zagadki. Co warto dzieciom proponować i jak śledzić ich postępy. - Magazyn miał być miejscem literackich spotkań dla dzieci. Miejscem tak ciepłym jak przy kominie kącik dla świerszcza - opowiadała w "Kulturalnej strefie" Joanna Szulc. 


Posłuchaj
53:29 Dzieci_AAC 2021_01_31-20-59-01.mp3 Zagadki i ćwiczenia z myślenia (Kulturalna strefa/Polskie Radio Dzieciom)_31.01.2021.

 

Audycja: "Kulturalna strefa" 
Data emisji: 31.01.2020.
Prowadzi: Martyna Chuderska
Godzina emisji: 21:00
Audycja w każdą niedzielę w godz. 21.00 - 22.00.

"Kulturalna strefa" Polskim Radiu Dzieciom to audycja dla dorosłych, poświęcona wydarzeniom kulturalnym i szeroko pojmowanej kulturze, wywiady z artystami, pisarzami, muzykami.

***

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz więcej na temat: literatura dziecięca
Zobacz także

Czytaj także

Tintilo gościem Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2020 18:00
W "Kulturalnej Strefie" w Polskim Radiu Dzieciom, w towarzystwie Natalii Świder i Anny Bajak porozmawiamy o jedynym w Polsce teatrze muzycznym dla dzieci i młodzieży, tworzonym przez dzieci i młodzież.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr Pinokio w Łodzi zaprasza na "Kwiat Paproci". Spektakl ONLINE

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 12:34
Łódzki teatr Pinokio, to miejsce spotkań teatralnych dla dzieci w różnym wieku, ale też scena działań pozateatralnych - warsztatów, ferii, festiwali, koncertów, programów animacyjno-edukacyjnych. W "Kulturotece" zaprosiliśmy do wysłuchania rozmowy dotyczącej "Kwiatu Paproci" - pierwszego w historii tego teatru przedstawienia granego "online".
rozwiń zwiń