X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ewa Bem i Jan Pęczak w "Co nam w duszy gra?"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 15:00
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Ewą Bem, królową polskiego jazzu, która od śmierci córki w 2017 roku zakończyła swoją karierę. Teraz triumfalnie wraca, 31 lipca podczas Ladies Jazz Festivalu świętuje z opóźnieniem swój jubileusz, a także zapowiada płytę live. Będzie o tragedii jaka wydarzyła się w jej życiu, o szczęściu jakie dają wnuki, będzie też zapowiedź wspomnień, które tylko na antenie Polskiego Radia Dzieciom!
Ewa Bem w studiu im. Agnieszki Osieckiej
Ewa Bem w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński/PR

W pierwszej godzinie audycji Polskiego Radia Dzieciom pojawi się artysta, który od ponad dwóch dekad współtworzący rodzimą scenę muzyczną (znany m. in. z zespołów T.Love, Houk, Virtual Jazz Reality i The Relievers) – Jan Pęczak. A podczas rozmowy dowiemy się, że to także debiutant, który wydał swój pierwszy solowy album "Jestem". Zapraszamy do Polskiego Radia Dzieciom od 23.00 do 1.00.

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Audycja: Co nam w duszy gra?
Prowadzi: Adam Dobrzyński
Goście: Ewa Bem i Jan Pęczak
Data Emisji: 21.06.2021.
Godzina emisji: 23.00.

O audycji:
Nowe płyty, przegląd rynku muzycznego w kraju i na świecie, a przede wszystkim znamienici goście - ich życie, pasja, a wreszcie rodzicielstwo: wychowanie, problemy, dorastanie dzieci, wnuków, a we wszystkim tym ogromna rola muzyki.

To wszystko usłyszycie w każdy poniedziałek od godz. 23:00. do 01.00.
Zaprasza Adam Dobrzyński.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych


 

Zobacz także

Czytaj także

Jestem muzykiem. Jestem rodzicem. Gościem Anna Guzik

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 05:59
Anna Guzik - aktorka, ale również od niedawna występująca w roli muzyka. Właśnie ukazał się jej debiutancka płyta "Nocą wszystko gra" pod patronatem Polskiego Radia Dzieciom. Z Anią Guzik porozmawiam o baśniowym świecie, ale też tym realnym ;) O pracy artysty i byciu rodzicem, o płycie wyjątkowej - dla dzieci i rodziców. Dlaczego Anna Guzik postanowiła wejść w świat muzyczny? Jak znalazła na to czas, będąc mamą i aktorką? Czy to początek drogi muzycznej?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Raper Grubson gościem Damiana Sikorskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 15:00
Tym razem raper Grubson opowie nam o byciu muzykiem i rodzicem. W 2017 roku postanowił pokazać swoje pociechy w teledysku do piosenki Restart. Jak wygląda praca na scenie i w studiu, a jak kiedy artysta wraca do domu? Czy Restart o którym śpiewa to wypoczynek i chwile z bliskimi? Czy Grubson chciałby żeby jego dzieci poszły w ślady taty?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jestem muzykiem. Jestem rodzicem". Rozmowa z Olgą Barej

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 12:15
Gościem  Damiana Sikorskiego  Polskim Radiu Dzieciom była Olga Barej. Głos, uśmiech i naturalna sceniczna osobowość Olgi potrafią oczarować każdego słuchacza. Wie, jak stworzyć na scenie wyjątkowy, intymny klimat, lecz nieobce są jej też mocne, rockowe dźwięki. O Oldze Barej usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2011, gdy wygrała program Szansa Na Sukces. Już wtedy zachwyciła widzów i znawców muzyki swoim wokalem.
rozwiń zwiń