Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Krisu Bańka

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 23:55
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawi się debiutant Krisu Bańka. Dowiemy się m.in co to znaczy, że otworzył się jak kobieta, jakie są granice między intymnością a szczerością, o rozliczeniu się z przeszłością, co warto zostawić po sobie. Opowie też o Muzyce dla Szczęścia- akcji humanitarnej w Kenii
Krisu Bańka i Adam Dobrzyński
Krisu Bańka i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio

Posłuchaj

123:00 Dzieci_AAC 2021_06_23-23-00-46.mp3 23.06.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego) 

Data emisji: 23.06.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Aga Burcan i Paweł Radziszewski czyli "Plastic"

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 23:55
W Plenerowym Studiu PRD Aga Burcan i Paweł Radziszewski opowiedzą o swojej podróży do Minneapolis i muzeum Prince’a, o nagrywaniu dźwięków ulicy na całym świecie, wreszcie nowej płycie, gościach na niej, comebacku po 8 latach przerwy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Jaromir Nohavica i Jiří Krhut

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 23:55
Dwa spotkania, dwie rozmowy - z komikiem, aktorem, kompozytorem, autorem tekstów i piosenkarzem Jiřím Krhutem, który debiutował w Kabarecie Bo pod czujnym okiem Jaromira Nohavicy. Rozmowa na dzień przed wydaniem jego ostatniej płyty z aktorem Stepanem Kozubem.
rozwiń zwiń