Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Wiosenne nowości

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2022 23:55
W audycji nowości muzyczne z całego świata - zasada jedna i niepodważalna - przedstawiam płyty z pominięciem wykonań w języku polskim i angielskim. Wśród prezentacji nowe dzieła syna Arta Garfunkela, ponadto Tal Benizri, artystka pochodzenia francusko-izraelskiego, oraz Vanesa Marti, gwiazda pochodząca z Malagi.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio Dzieciom

Ponadto w audycji relacja z ceremonii rozdania najważniejszej czeskiej nagrody muzycznej - Ceny Anděl.

Posłuchaj
125:41 Dzieci_AAC 2022_04_27-23-00-32.mp3 27.04.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego)

Data emisji: 27.04.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Jacek "Budyń" Szymkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2022 23:55
We wtorek 12 kwietnia nad ranem dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość. W wieku 48 lat zmarł Jacek "Budyń" Szymkiewicz, lider formacji Pogodno. Jedna z najbarwniejszych postaci współczesnej muzyki rozrywkowej, poeta słowa, który był multiinstrumentalistą, kompozytorem, autorem tekstów, a także twórcą muzyki do spektakli teatralnych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Eva "Blondyna" Sukova

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2022 23:55
W audycji muzyka z Czech i Słowacji a w Plenerowym Studiu PRD w Ostravie pojawi się pochodząca z Brna, mieszkająca w Rakovniku, Eva "Blondyna" Sukova.
rozwiń zwiń