X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zimę spędzić najlepiej w Maroku

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 11:00
Gdy płyniesz jachtem do Afryki, masz kilka tygodni, żeby powoli poznawać, gdzie płyniesz. A przed tobą do odkrycia choćby wspaniałe góry Atlasu Wysokiego i różnorodna roślinność. Wody i temperatury się zmieniają, wiatry wieją inaczej, inne są języki i kultura. W “Rodzinie pod żaglami” usłyszeliśmy dziś o Maroku, gdzie - jeśli mieszkacie na jachcie - warto spędzić zimę.
Audio
  • Zimę spędzić najlepiej w Maroku (Rodzina pod żaglami/Polskie Radio Dzieciom)_15.11.2019.
Maroko
MarokoFoto: Edyta Kos-Jakubczak

Jak przygotować się do podróży do tego kraju? Jak się ubrać, żeby być przygotowanym na nocny spadek temperatur? Czego należy się spodziewać płynąc zimą jachtem po morzu? - dowiecie się z załączonej audycji.

Maroko Maroko

Audycja: Rodzina pod żaglami
Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka
Data emisji: 15.11.2019
Godzina emisji: 17.15

--

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

jo


Zobacz więcej na temat: podróże żeglarstwo
Zobacz także

Czytaj także

Podróż na Sardynię

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 10:00
Sardynia to druga pod względem wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym. Jej powierzchnia wynosi blisko 25 tysięcy kilometrów kwadratowych. Wybrzeże tej wyspy jest najczęściej skaliste i należą do niej także mniejsze wyspami położone nieopodal wybrzeża. Sardynię odwiedziła Rodzina pod żaglami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dumni żeglarze z Polski

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 10:00
Kiedy mieszkańcy lądu świętują ważne święta narodowe, mogą nie pracować. Żeglarzom dni wolne od pracy wyznacza pogoda na morzu, ale zawsze przecież pływają pod narodową banderą. To właśnie ona  - flaga, podnoszona na statku czy na jachcie - zawsze oznaczała przynależność państwową jednostki pływającej.
rozwiń zwiń