!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Łowcy dziecięcych przygód". Pszczoły i miód

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 17:17
Jak odróżnić.. pszczołę od pszczoły, ile i jakie są rodzaje miodu, jak pszczoły robią miód, czym jest apiterapia? Pytań o pszczoły w głowach Łowców Dziecięcych Przygód jest mnóstwo. Zadadzą je Pani Iwonie Oleksiak, która prowadzi gospodarstwo pasieczne w Warszawie.
Łowcy dziecięcycyh przygód
Łowcy dziecięcycyh przygódFoto: Pixabay

Posłuchaj

57:23 Dzieci_AAC 2020_09_13-16-01-28_LDP_.mp3 13.09.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Łowcy dziecięcych przygód)

Audycję przygotowała Magdalena Glapińska

Data emisji: 13.09.2020

Godzina emisji: 16:00

Na audycję Łowcy Dziecięcych Przygód - zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 16.00.

Audycja prowadzona przez dzieci, które omawiają ważne sprawy dla młodych słuchaczy. W audycji usłyszycie także informacje ze świata kultury i nauki, a także zwierzenia i porady motywacyjne.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także