X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Proszę, jak piękna krowa [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 01:01
To nieocenione zwierzę dla człowieka, dzięki niemu mamy pyszne mleko! Zatem do dzieła, za pomocą kwadratu, który ma zaokrąglone kąty, schowanego jajka, trójkącików, łezek i wałeczków narysujemy piękna krowę!

Kredki w dłoń i do dzieła!

Posłuchaj
02:42 Dzieci_AAC 2020_07_15-11-48-09.mp3 Krowa (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom) 15.08.2020

 Audycja: Stworek Potworek

Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 15.07.2020
"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Zobacz także

Czytaj także

Jak narysować królika? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 11:59
Stworek Potworek wita bardzo serdecznie i zaprasza do swojej rysunkowej pracowni. Królika zaczynamy tworzyć rysując na kartce kółko z dwoma balonikami powyżej głowy. Kółko będzie głową królika a baloniki to jego uszy. Następnie narysujemy kończyny. Jak to zrobić?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rysujemy kukułkę [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 23:55
Dwa trójkąty i dwa kółka, kilka kresek, jedna chwila i.. kukułka, już gotowa! Stworek Potworek zaprosił wszystkich słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom do swojej rysunkowej pracowni.
rozwiń zwiń