Polskie Radio Dzieciom

Rodzinka dookoła świata

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2011 15:30
W trójkowej "Zagadkowej Niedzieli" Katarzyna Pruchnicka gościć będzie zwyczajną rodzinę realizującą nietuzinkowy projekt - rodzice wraz z małą Martą niedawno wrócili z wyprawy dookoła świata.
Audio

Mama Renata jest architektem, tato Mariusz pracuje w wielkiej korporacji, zaś Marta wygląda na radosnego przedszkolaka. Na co dzień zwyczajna rodzina, ale cała ekipa wróciła właśnie z podróży dookoła świata. Podzielą się z nami świeżymi jeszcze wrażeniami z tej wyprawy. Na swoim blogu napisali, że celem wyprawy jest krótka przerwa w hodowaniu wrzodów żołądka i odpoczynek od tego całego bałaganu, a na poważnie - to spędzenie czasu z bliskimi i odwleczenie dorosłości.

Jak deklarują, projekt "W pogoni za szczęściem" to: mała, prywatna inicjatywa, która zaniechała gonitwy za karierą i pojechała sobie w świat szukać czegoś bardzo ważnego, przy okazji trwoniąc rodzinną fortunę.

W audycji znajdziemy również garść przydatnych informacji o podróżowaniu z dzieckiem, na co zwracać uwagę, gdzie nocować? Najmłodsi słuchacze dowiedzą się, gdzie na świecie znajduje się najmilsza szkoła, jak wyglądają pokoje dziecięce w Meksyku oraz jaka jest ulubiona zabawa małych Australijczyków.  

Na spotkanie zaprasza Katarzyna Pruchnicka. Aby wysłuchać audycji, wystarczy kliknąć "Zagadkowa Niedziela 15 maja 2011" w boksie "Posłuchaj".

Audycji można słuchać w każdą niedzielę między 7.00 a 9.00 rano.

Zobacz także