!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Rodzinka dookoła świata

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2011 15:30
W trójkowej "Zagadkowej Niedzieli" Katarzyna Pruchnicka gościć będzie zwyczajną rodzinę realizującą nietuzinkowy projekt - rodzice wraz z małą Martą niedawno wrócili z wyprawy dookoła świata.
Audio

Mama Renata jest architektem, tato Mariusz pracuje w wielkiej korporacji, zaś Marta wygląda na radosnego przedszkolaka. Na co dzień zwyczajna rodzina, ale cała ekipa wróciła właśnie z podróży dookoła świata. Podzielą się z nami świeżymi jeszcze wrażeniami z tej wyprawy. Na swoim blogu napisali, że celem wyprawy jest krótka przerwa w hodowaniu wrzodów żołądka i odpoczynek od tego całego bałaganu, a na poważnie - to spędzenie czasu z bliskimi i odwleczenie dorosłości.

Jak deklarują, projekt "W pogoni za szczęściem" to: mała, prywatna inicjatywa, która zaniechała gonitwy za karierą i pojechała sobie w świat szukać czegoś bardzo ważnego, przy okazji trwoniąc rodzinną fortunę.

W audycji znajdziemy również garść przydatnych informacji o podróżowaniu z dzieckiem, na co zwracać uwagę, gdzie nocować? Najmłodsi słuchacze dowiedzą się, gdzie na świecie znajduje się najmilsza szkoła, jak wyglądają pokoje dziecięce w Meksyku oraz jaka jest ulubiona zabawa małych Australijczyków.  

Na spotkanie zaprasza Katarzyna Pruchnicka. Aby wysłuchać audycji, wystarczy kliknąć "Zagadkowa Niedziela 15 maja 2011" w boksie "Posłuchaj".

Audycji można słuchać w każdą niedzielę między 7.00 a 9.00 rano.

Zobacz także