X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak zostać reporterem? "Radyjko wyobraźnia"

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 13:17
Wyobraźnia w ujęciu naukowym to umiejętność tworzenia w myślach bodźców odbieranych przez zmysły - takich jak obrazów, dźwięków, zapachów… Czy to istotne? Zapewne.  Albert Einstein - któremu wyobraźni nie można odmówić - powiedział, że jest ona "ważniejsza od wiedzy". A przecież wiedza w połączeniu z wyobraźnią jest  najczęściej podstawą ludzkiej kreatywności!
Jak zostać reporterem? Włącz Polskie Radio Dzieciom i słuchaj w każdy wtorek o 15.30.
Jak zostać reporterem? Włącz Polskie Radio Dzieciom i słuchaj w każdy wtorek o 15.30.Foto: Pixabay

Dlatego właśnie, z uwagi na tę kreatywność, Polskie Radio Dzieciom zaprasza wszystkich słuchaczy (a szczególnie tych młodszych) do "Radyjka Wyobraźnia". To krótka audycja, ale pełna ciekawych radiowych i reporterskich opowieści. Będziemy słuchać o radiu, uczyć się go, ćwiczyć wyobraźnię, a w końcu przyjdzie czas na własnoręczne reporterskie dźwięki naszych młodych słuchaczy.

Posłuchaj
06:11 Radyjko Wyobrażnia cz 1 22.09.mp3 Czy w radiu potrzebna jest wyobraźnia? (Jak zostać reporterem/Polskie Radio Dzieciom)_22.09.2020. 

Skoro wiemy już czym jest wyobraźnia, to czy w radiu można pracować bez niej? Czy jest ona reporterom niezbędna? W czym im pomaga? Warto posłuchać odpowiedzi na te pytania, żeby wyobraźnia towarzyszyła nam  podczas kolejnych radiowych spotkań. Włączcie "Wyobraźnię" i zróbcie z nami radio! Zapraszamy.

Jeśli macie pytania do reporterów Polskiego Radia Dzieciom to zapraszamy do kontaktu e-mailowego na adres: dzieci@polskieradio.pl z dopiskiem "REPORTERZY".

Audycja: Jak zostać reporterem
Autor: Reporterzy Polskiego Radia Dzieciom. W tym wydaniu Julia Rozbiecka
Data emisji: 22.09.2020.
Godzina emisji: 15.30.

Audycja Jak zostać reporterem w Polskim Radiu Dzieciom w każdy wtorek od 15.30 - 15.35.

jo

Zobacz więcej na temat: edukacja DAB+
Zobacz także

Czytaj także

Premiera audycji "Jak zostać reporterem"

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2020 10:00
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda radio? Oczywiście - może wyglądać jak skrzyneczka z podziałką i przyciskami, która jeszcze stoi czasem u babci w kuchni. Albo jak podłużny element kokpitu w samochodzie taty. Ale jak to się dzieje, że w radiu słychać dźwięki? I, co najważniejsze - jak te dźwięki należy przygotować, aby miały "emisyjną" jakość?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jak zostać reporterem?". Pokonaj tremę i zacznij nagranie

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 08:00
W poprzednim odcinku naszego reporterskiego cyklu mówiliśmy o dziennikarskiej wrażliwości. W drugiej części porozmawialiśmy o tremie. Tak się bowiem czasem składa, że ta wrażliwość i trema idą ze sobą w parze.
rozwiń zwiń