Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Ania Rosochacka

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2023 23:55
Ania Rosochacka (Annie Ross) - absolwentka wydziału wokalnego warszawskiej szkoły muzycznej przy ulicy Bednarskiej; wokalistka scen klubowych, festiwalowych i eventowych; ma na swoim koncie pracę zarówno studyjną, jak i sceniczną z wieloma polskimi i zagranicznymi gwiazdami, takimi jak: Natalia Przybysz, Kasia Klich, Patrycja Kosiarkiewicz, Ania Rusowicz, Jenny Galt, Lisa Millett, czy Gromee.
Ania Rosochacka z autorem audycji
Ania Rosochacka z autorem audycji Foto: fb.com/people/Ania-Rosochacka

Niezależnie od tego, czy w roli frontmanki, czy chórzystki, na scenie czuje się jak ryba w wodzie; ceni sobie współpracę z czołowymi muzykami na polskim rynku muzycznym; wokalistka charyzmatycznego zespołu MashLive, aktualnie wokal wspierający legendarnej Budki Suflera.

Poza pracą głosem, zawód muzyka wykorzystuje również w dubbingu, gdzie spełnia się tłumacząc teksty piosenek do polskich wersji językowych filmów i seriali dla dzieci. 

Ania Rosochacka jest mamą dwóch córek.

Posłuchaj
59:12 Radio Dzieciom 2023_01_06-22-00-07.mp3 06.01.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 06.01.2023

Godzina emisji: 22.00 - 23.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 23.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Basia Jagodzińska-Habisiak

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2022 07:35
Basia jest rodzicem trójki małych dzieci i jest muzykiem. Prowadzi koncerty umuzykalniające dla maluszków, stworzyła śpiewnik z rytmiczankami i śpiewankami na potrzeby najmłodszych i tworzy spektakl muzyczno-teatralny "PaBaje".
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Igo

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2022 23:55
Wokalista doskonale znany ze współpracy z chłopakami z zespołu Clock Machine oraz kooperacji w elektronicznym duecie Bass Astral x Igo. Teraz  Igor Walaszek postanowił przeżyć swój debiut raz jeszcze, tym razem w wersji solo. Właśnie ukazała się jego solowa płyta "Igo". 
rozwiń zwiń