!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ogłaszamy wyniki konkursu "Kolorowy piórnik"!

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2022 09:00
Jak wygląda szkoła lub przedszkole naszych słuchaczy? Czy sala lekcyjna czy też sala grupy przedszkolnej może mieć ciekawe zakamarki? Co uczeń porabia w szkole na zajęciach dodatkowych? Na te pytania odpowiedzi znają uczestnicy konkursu „Kolorowy piórnik” w PR Dzieciom. Gry i zabawy na terenie szkoły i przedszkola to codzienność naszych słuchaczy! Jak przedstawili ją w swoich pracach konkursowych? Które prace zostaną nagrodzone?
Dziękujemy za udział w konkursie Kolorowy piórnik w PR Dzieciom
Dziękujemy za udział w konkursie "Kolorowy piórnik" w PR DzieciomFoto: PR

Poniżej przedstawiamy listę Laureatów konkursu „Kolorowy Piórnik 2022” wraz z kolorem w którym praca została wykonana:

  1. Liliana Łęska - 7 lat - Trzebiatów - SREBRNY
  2. Nadia Nadolna - 11 lat - Robakowo ​- NIEBIESKI
  3. Olga Puton - 12 lat - Łupawa – NIEBIESKI
  4. Nela Łakomiec - 11 lat - Ostrowiec Świętokrzyski – ZIELONY
  5. Jan Płomiński - 7 lat -  Kraków  - POMARAŃCZOWY

Kolejność podanych nazwisk Laureatów jest przypadkowa.

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom tego konkursu za udział. Wybór prac był dla redakcji PR Dzieciom trudnym zadaniem ponieważ spłynęło mnóstwo przepięknie wykonanych prac. Dzieci wykazały się wyjątkową kreatywnością i pomysłowością.

Dziękujemy za wszystkie prace, które otrzymaliśmy, zarówno te z Polski jak i z zagranicy.
W tym roku na konkurs "Kolorowy piórnik" spłynęło bliski 230 prac!

Konkurs plastyczny "Kolorowy piórnik", skierowany był do dzieci w wieku od 2 do 13 lat. Zadaniem konkursowym było przygotowanie własnoręcznie wykonanej pracy plastycznej. Tematem przewodnim konkursu była szkoła lub przedszkole i jego wnętrze..

Jak wyglądają placówki słuchaczy Polskiego Radia? Czy kryją się w nich ciekawe zakamarki? Jakie zajęcia  szkolne uczniowie i przedszkolaki lubią najbardziej? W odpowiedzi na te pytania dzieci zilustrowały swoją szkołę lub przedszkole.

Technika i format są dowolne, ale co ważne - praca miała być stworzona jednym kolorem. Sfotografowane prace, podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka, należało przesłać e-mailem na adres: konkurs.dzieci@polskieradio.pl. W tytule wiadomości należało wpisać "KOLOROWY PIÓRNIK".

 

Autorzy 5 zwycięskich prac otrzymają zestaw przyborów szkolnych.

REGULAMIN KONKURSU KOLOROWY PIÓRNIK

Zdjęcia prac plastycznych należało przesyłać do 23 września br. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Wyniki zostaną ogłoszone na FB oraz stronie Polskiego Radia Dzieciom 30 września 2022 roku w formie "Radio-albumu". 

***

Przypominamy, że Polskie Radio Dzieciom to całodobowe  radio dla dzieci i dla rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Polskie Radio Dzieciom - Nadajemy na Dziecięcej Fali!

Zobacz także