X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Dali im miłość, opiekę i dom

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 14:30
W domach dziecka dzieci mają odpowiednią opiekę, mają co jeść, gdzie spać, wspaniałych wychowawców.. ale Ci wychowawcy zmieniają się co kilka godzin, każdy z nich ma inne spojrzenie na świat, inne wymagania.
Audio
  • Rodzina zastępcza (Lato z radiem 2018/Jedyny taki ktoś)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: dozemode/Pixabay

A każdy chce mieć swój kąt, jedną osobę, która daje poczucie bezpieczeństwa. Dlatego powstają rodziny zastępcze. Jedną z warszawskich rodzin zastępczych odwiedziła Agnieszka Ciecierska. 

- Rodzina zastępcza jest to taka rodzina, która ma chęć, wolę, ochotę i umiejętności do tego aby zająć się - w zastępstwie za rodzinę biologiczną - ich dziećmi - mówi Monika Kosmowska, mama zastępcza pełniąca tę funkcję od 20 lat. 

Jak wygląda dzień w tak licznej, bo kilkunastoosobowej rodzinie? Jak dzieci zwracają się do rodziców zastępczych? Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania. 

***

Tytuł audycji: Lato z radiem

Reporterka: Agnieszka Ciecierska

Goście: Monika Kosmowska (mama zastępcza)

Data emisji: 29.08.2018

Godzina emisji: 10.11

kh