X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
rodzina

Emerytury macierzyńskie coraz bliżej. "Bardzo dobry projekt"

Rozpoczęły się konsultacje dotyczące tzw. matczynych emerytur. Jak oceniali zgodnie w audycji Sztuka Słuchania na antenie Polskiego Radia 24 politycy - Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości, Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 i Paweł Rabiej z Nowoczesnej - pomysł przyznania świadczenia matkom, które wychowały czworo bądź więcej dzieci jest bardzo dobry. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 emerytura budżet Polski społeczeństwo macierzyństwo rodzina

Elżbieta Rafalska: Wskaźnik dzietności jest najwyższy od 20 lat

– Bardzo zależy nam na tym, by polskie rodziny nie miały jednego dziecka, ale żeby przychodziło w nich na świat dwoje i więcej dzieci – powiedziała Elżbieta Rafalska. Minister rodziny, pracy i polityki społecznej mówiła w studiu Polskiego Radia 24 w Krynicy na temat sytuacji polskich rodzin, a także o programach społecznych realizowanych przez rząd Zjednoczonej Prawicy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Elżbieta Rafalska społeczeństwo Rodzina 500+ rodzina

Minister Elżbieta Rafalska: 500 Plus to strzał w "10"

- Natura ataków związanych z 500 Plus jest wybitnie polityczna. Wrogość z jaką się spotkaliśmy, gdy wprowadzaliśmy program, była niespotykana. Część partii jednak już zdaje sobie sprawę, że atakowanie inicjatywy było błędem - powiedziała w audycji 24 Pytania - Rozmowa Poranka Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Dorota Kania Elżbieta Rafalska Rodzina 500+ rodzina polityka społeczeństwo POLSKA