X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
rodzina

Elżbieta Rafalska: rząd realizuje "piątkę Morawieckiego"

Rozpoczęła się kampania informacyjna rządowego programu "Dobry start". Zakłada on, że każdy uczeń do 20. roku życia, a w przypadku dzieci z niepełnosprawnością, do 24. roku życia, otrzyma raz w roku 300 złotych wsparcia. O programie "Dobry start", w rozmowie z Polskim Radiem 24, mówiła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.
Zobacz więcej na temat:  wyprawka Elżbieta Rafalska rodzina Rodzina 500+ Polskie Radio 24 polityka POLSKA GOSPODARKA

Tomasz Rzymkowski. Szlachcic XXI wieku

- Kiedy zostałem wybrany na posła, tata powiedział: "no, kolejny Rzymkowski po 200 latach w Sejmie". Nasi przodkowie uczestniczyli w sejmach, byli stronnikami króla Stanisława Leszczyńskiego. Historia mojej rodziny jest bardzo bogata - przyznał w audycji "Nieznani znani" Tomasz Rzymkowski herbu Pilawa.
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Raczyńska Tomasz Rzymkowski rodzina tradycja Amber Gold polityka przestępczość przestępczość gospodarcza

Zjazd Dużych Rodzin. "Duże rodziny to bardzo dobre rodziny"

Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że rząd rozumie potrzeby i życie dużych rodzin jak żadna wcześniejsza ekipa. Zwracając się do uczestników VI Zjazdu Dużych Rodzin w Szczecinie podkreślił, że większość działań społecznych i gospodarczych jest prowadzona właśnie dla rodzin. O polityce prorodzinnej rządu mówił w audycji Północ-Południe prof. Marek Kośny z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ekspert Związku Dużych Rodzin.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki rodzina program 500+ dzieci

Zjazd Dużych Rodzin. "Nasze środowisko zostało zauważone"

„Rozwój polskiej rodziny jest dla rządu najważniejszy” - podkreślił w sobotę premier Mateusz Morawiecki w Szczecinie podczas Zjazdu Dużych Rodzin. Według szefa rządu, nie ma silnej Polski bez silnych rodzin. O sile polskich rodzin mówiła w audycji Gorący Temat Judyta Kruk ze Stowarzyszenia Dużych Rodzin Trzy Plus i koordynatorka linii wsparcia Trzy Plus.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki rodzina program 500+ dzieci