X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Cisza potrzebna dla SŁOWA

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 12:00
Wielki Post czas nawrócenia – to poza wymiarem odwracania się od grzechu także odnowienie w sobie umiejętności spotkania z Bogiem - także w Jego Słowie
Szkoła ciszy
Szkoła ciszyFoto: http://boskieksiążki.pl

W kontekście ROKU WIARY i rozpoczętego czasu WIELKIEGO POSTU – chcemy zaprosić do refleksji nad umiejętnością słuchania SŁOWA i robienia w sobie dla NIEGO Miejsca

Konkretny sposób na to:

Rekolekcje Lectio Divina oparte na wielowiekowej praktyce modlitwy słowem Bożym, sięgającej początków chrześcijaństwa.

Szkoła Modlitwy Słowem Bożym - dostępna dla wszystkich wierzących, którzy pragną zażyłości ze Słowem Bożym: prostych i uczonych, duchownych i świeckich którzy pragną praktykować modlitwę Słowem Bożym na co dzień. w Najbliższą edycję SZKOŁY MODLITWY SŁOWEM BOŻYM – "Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego" – w t tegorocznym poście (22-24 marca) prowadzić będzie ks. Krzysztof Wons – kierownik duchowy, rekolekcjonista, wykładowca teologii duchowości

GOŚĆ:

ks. Piotr Stawarz SDS, dyrektor Centrum Formacji Duchowej w Trzebini

Nagrania:

- Rozmowa z Mariolą Kłos i Agnieszką Rogalą – współrealizatorkami filmu „Biblio Ojczyzno moja” (płyty z filmem DVD dla słuchaczy)

- Rozmowa z aktorem Tadeuszem Chudeckim – jednym z pomysłodawców spotkań - „Na początku było Słowo” – inicjatywy dzieła Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny w Warszawie i środowisk artystycznych - 12 comiesięcznych spotkań w czasie których znani polscy aktorzy i dziennikarze będą czytać wybrane teksty Biblii, Ojców Kościoła i pisarzy wczesnochrześcijańskich.

W bieżącą niedzielę – 17 lutego – 2 edycja tego biblijnego spotkania zatytułowana Świat nauki zastanawia się, jak powstał świat i człowiek. Świat Biblii podpowiada nam, dlaczego one w ogóle istnieją!

Teksty będą prezentowane przez: Annę Nehrebecką, Annę Smołowik, Kazimierza Kaczora, Rafała Królikowskiego i Tadeusza Chudeckiego. Recytacji towarzyszyć będzie śpiew wokalistki jazzowej Ewy Urygi, która zaprezentuje min.: „Pieśń duchową” św. Jana od Krzyża, „ Życie jest chwilą” św. Teresy z Lisieux, oraz kilka wybranych psalmów.

MAGAZYN Z ŻYCIA KOŚCIOŁA-poświęcony w całości abdykacji BXVI

 Prowadzący: Marcin Witan.

Niedziela 17 lutego 2013 r., Program I już od 6.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nawet zabiegani nie zaniedbujemy wielkanocnych tradycji

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2011 09:12
Ks. Bogdan Bartołd: Wielki Tydzień to ostatni krok ku temu, byśmy duchowo przygotowali się na święta Wielkanocne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie to ... - REKOLEKCJE

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2012 15:00
rozwiń zwiń