X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Ponad 500 tysięcy złotych przekazali Polacy Wenezuelczykom za pośrednictwem Caritas Polska

05.02.2021 15:20
550 tysięcy złotych przekazali Polacy Wenezuelczykom za pośrednictwem Caritas Polska. Rozpoczęta w ubiegłym roku akcja "Paczka dla Wenezueli" pozwoliła rozdać niemal 10 tysięcy paczek z takimi produktami jak olej, ryż, cukier, sól, makaron i mleko w proszku.
Potrzebujący obdarowani paczkami Caritasu
Potrzebujący obdarowani paczkami CaritasuŹródło: caritas.pl

"Od 2015 roku Wenezuela przeżywa potężny kryzys gospodarczy i humanitarny, a z kraju uciekło już około 5 milionów ludzi" - mówi Maciej Dubicki z Caritas Polska. - Najwięcej migrantów z Wenezueli przyjmuje departament Norte de Santander w Kolumbii. Ludzie żyją tam w tragicznych warunkach, w obozowiskach, namiotach. Problemem też jest koronawirus, dlatego staraliśmy się przekazywać też materiały dezynfekcyjne i sanitarne - dodaje.

🆘 GŁODNYCH NAKARMIĆ! 🍽 🇵🇱 Polacy przekazali ponad 550 tysięcy złotych na pierwszą edycję programu „Paczka dla...

Opublikowany przez Caritas Polska Czwartek, 4 lutego 2021

W ubiegłym roku 5 i pół tysiąca osób otrzymywało pomoc w ramach projektu realizowanego wspólnie przez Caritas Colombiana, Caritas Polska i innych partnerów.

W tym roku Caritas chce dystrybuować zarówno paczki z żywnością jak i vouchery na zakup żywności i środków higienicznych.

Akcję można wesprzeć na stronie www.caritas.pl/wenezuela.


PAP/dad

30 tysięcy żołnierzy weźmie udział w ćwiczeniach Defender Europe 2021

05.02.2021 15:40
Ponad 30 tys. żołnierzy z USA, krajów sojuszniczych i partnerskich weźmie udział w tegorocznym ćwiczeniu Defender Europe; odbędzie się ono na terenie 12 państw, od krajów bałtyckich po Afrykę – powiedział naczelny dowódca sił NATO w Europie (SACEUR) gen. Tod Wolters.

Studenci z Arabii Saudyjskiej absolwentami Akademii Marynarki Wojennej

05.02.2021 13:23
Po raz pierwszy w historii Akademii Marynarki Wojennej, 15 studentów z Arabii Saudyjskiej zostało absolwentami uczelni. W piątek, w Audytorium AMW odbyła się uroczystość z okazji ukończenia studiów pierwszego stopnia przez podchorążych z tego kraju.